Обладнання

HTI TS 4000

Виробник: HTI, США

TS-4000 є напівавтоматичним 4-х канальним коагулометром відкритого типу з використанням електромеханічного методу детекції утворення згустку. До базових тестів, які проводяться при кожному первинному обстеженні пацієнтів, відносяться: АЧТЧ (Активований частковий тромбопластичний час), протромбіновий час, тромбіновий час, кількісне визначення фібриногену.

SYSMEX KX-21

Виробник: SYSMEX, Японія

SYSMEX KX-21 - гематологічний аналізатор, який є унікальним прикладом останніх технічних досягнень в гематології. Прилад повністю автоматизований, всі функції доступні простим натисканням на клавішу. Тут є і калібрування, і аналітичний цикл, також функція підтримки в робочому стані і роздрук результатів.

BECKMAN COULTER AU480

Виробник: Beckman Coulter, США

Біохімічний аналізатор BeckmanCoulter AU480 - ідеально підходить для ролі основного аналізатора в середніх лабораторіях. Його реальна продуктивність - 400 біохімічних тестів на годину і до 800 тестів за годину (включаючи електроліти). Ємність реагентного ротора дозволяє працювати одночасно з 63 методиками. Аналізатор AU480 також можна використовувати для специфічних або термінових тестів в великих лабораторіях. BeckmanCoulter AU480 має спектр досліджень, які можна постійно розширювати, а також спеціальні методики зі зниженим об'ємом проби для педіатрії.

IMMULITE 2000

Виробник: Siemens Healthcare Diagnostics, Inc. США

IMMULITE 2000 на автоматичному режимі виконує всі етапи аналізу і пробопідготовки, аж до отримання остаточного результату, що повністю виключає людський фактор. Також характерною перевагою є висока точність IMMULITE 2000, завдяки методу ферментативно-посиленої хемілюмінесценції. Дане обладнання має найширший перелік досліджень і високу продуктивність, близько 200 тестів за годину.нь, які можна постійно розширювати, а також спеціальні методики зі зниженим об'ємом проби для педіатрії.

ACCESS 2

Виробник: «BECKMAN COULTER», США

ACCESS 2 від BECKMAN COULTER - це повністю автоматичний, імунохімічний аналізатор. В його основу закладена технологія імуноферментного аналізу при використанні парамагнітних частинок, як методу детекції в твердій фазі і ферментативного методу посиленої хемілюмінесценції. Автоматизований аналізатор Access2 виключає людський фактор, що підвищує якість проведених аналізів, скорочує час виробничого процесу і підвищує точність результату.

BioTek FLx800

Виробник: BioTek Customer Care, США

Автоматичний фотометр для мікропланшет - BioTek FLx800, призначений для застосування в біотехнологічних і клінічних дослідженнях, також його використовують в фармацевтичних лабораторіях. Даний прилад працює під програмним забезпеченням Gen5, завдяки цьому він отримав розширені можливості, які дозволяють проводити кінетичні дослідження і сканування поверхонь лунки.

ISELECTRA E

Виробник: Vital Scientific, Нидерланды,

ELITechClinicalSystem вже більше 50-ти років є лідером в області виробництва обладнання для діагностичних і біохімічних лабораторій. SELECTRA E - обладнання з широкими можливостями програмування приладів.

Real-Time CFX96 Touch

Виробник: Bio-Rad, США

Ампліфікатор CFX96 Touch - високошвидкісний прилад для проведення ПЛР з можливістю реєстрації продуктів реакції в режимі реального часу. Запатентована конструкція полегшеного термоблоку і унікальна оптична система 6-канальної детекції забезпечують безпрецедентно високу швидкість і зручність роботи.