Що таке «Cito!»?

«Cito!» В перекладі з латинської мови означає «терміново». Термінове виконання аналізів може в прямому сенсі врятувати життя, так як дозволить лікарю зрозуміти причину захворювання і призначити необхідну схему лікування в стислі терміни. Чим швидше починається лікування, тим швидше і легше проходить одужання. Залежно від виду аналізів, результат досліджень можна отримати через 4 – 6* годин з моменту здачі біологічного матеріалу.

Методика виконання досліджень в разі аналізу «Cito!» не відрізняється від методики дослідження при стандартній швидкості виконання. Різниця полягає в наступному: як тільки ви здаєте біологічний матеріал на терміновий аналіз, він відразу, без зволікання, надходить в лабораторію для досліджень. Крім того, в разі великої кількості аналізованих зразків, замовлення «Cito!» пропускається поза загальною чергою. Швидкість виконання абсолютно не впливає на якість досліджень і достовірність результатів.

Чому послуга «Сito!» дорожче?

Для виконання аналізів необхідний певний набір хімічних реактивів. З їх допомогою відразу досліджується кілька зразків, що робить аналізи в стандартному режимі дешевше. У разі швидкого дослідження набір реактивів використовується тільки для одного зразка. Це призводить до підвищення вартості такого дослідження.

Не всі види аналізів можливо виконати в скорочені терміни. Це пов'язано з особливостями методики. Так, при дослідженні бактеріального посіву необхідно певний час для зростання колоній бактерій, на яке людина не в силах вплинути.

Як замовити аналізи «Сito!» в лабораторно-діагностичному центрі НеоЛаб?

При оформленні замовлення на дослідження слід вказати, що необхідно отримати результати максимально швидко. Медсестра робить позначку на бланку замовлення, відразу після забору біологічного матеріалу він відправляється в лабораторію. Залежно від виду аналізів результати будуть готові через 4 – 6* годин.

Послуга «Cito!» Доступна в забірних пунктах лабораторно-діагностичного центру «НеоЛаб» в м.Києві та м Ірпені з 8.00 до 14.00, з понеділка по суботу.

*Деякі аналізи виконуються 1 день, уточнюйте інформацію в контакт-центрі ЛДЦ «НеоЛаб».