NeoLab Обладнання лабораторії NeoLab
Preloader Close
n e o l a b

Обладнання

AllSheng Auto-Pure96

Станція автоматична, для екстракції рибонуклеїнової кислоти Auto-Pure96 (AllSheng, Китай) Система очищення нуклеїнової кислоти Auto-Pure96 базується на технології розділення на магнітних частинках, використовуючи глибоколуночну плашку 96 × 2 мл та 96 – канальні магнітні наконечники (реакційний об'єм 1000ul). Auto-Pure96 має відкриту систему і у поєднані з різними наборами для екстракції нуклеїнових кислот, прилад може одночасно опрацьовувати від 1 до 96 проб та проводити екстракцію ДНК та РНК за 30-60 хвилин.

BECKMAN COULTER AU 480

БІОХІМІЧНИЙ АНАЛІЗАТОР BECKMAN COULTER AU 480 (США) Біохімічні дослідження виконуються на потужному біохімічному аналізаторі «AU 480 Beckman Coulter » який зарекомендував себе як один з найбільш надійних аналізаторів в світі. З використанням реагентів зарубіжного виробництва, що зумовлює швидкість виконання і високу точність та якість досліджень. Це відкрита аналітична система, останнього покоління, що дозволяє консолідувати тести з клінічної та імунної хімії в єдину платформу і здійснювати дослідження з первинної пробірки.

CFX96 Touch

Ампліфікатор CFX96 Touch (Bio-Rad, США) призначений для проведення ПЛР з реєстрацією продуктів реакції в режимі реального часу. Володіє шестиканальної системою детекції, що забезпечує високу швидкість і гнучкість ПЛР-діагностики. ПЛР в реальному часі надає різні переваги. Кількісна оцінка генетичного матеріалу кількох інфекційних агентів в десятках зразків. Запобігання контамінації - всі етапи аналізу в одній пробірці. Автоматична реєстрація концентрації продуктів реакції безпосередньо під час ампліфікації. Найвища чутливість, універсальність і специфічність. Можливість розмістити лабораторію генодиагностики на одному столі. Скорочення часу аналізу.

IMMULITE 2000XPi

Автоматичний імунохемілюмінесцентний аналізатор IMMULITE 2000XPi Immulite 2000 XPI – автоматизована аналітична система, що має широке меню тестів: більше 90 параметрів по 16 діагностичним групам і розгорнута специфічна алергодіагностика (визначення порядку 450 індивідуальних алергенів і близько 50 панелей).

Maglumi 800

Аналізатор Maglumi 800 Аналізатор Maglumi 800 - ХЛІА аналізатор (хемілюсцентний іммуноаналіз) для якісного і кількісного аналізу широкого спектра діагностичних тестів з середньою пропускною здатністю. Аналізатор Maglumi 800. Особливості технології ХЛІА В основі хемілюсцентного імуноаналізу використовується дві важливі технології, які і визначають ефективність технології - методика маркування та сепарації. При хемілюсцентном імуноаналізі зазвичай використовують дві технології маркування. В одній використовується ферментна мітка, в іншій - з’єднання неферментативної природи. Реагенти ферментативної природи нестабільні і легко руйнуються при зміні стану навколишнього середовища. В аналізаторі Maglumi 800 використовується хемілюмінесцентний маркер ABEI, який представляє собою невелику молекулу неферметатівной природи. Спеціальна молекулярна формула ABEI забезпечує виняткову стабільність в кислих і лужних розчинах. При цьому хімічна реакція ABEI з гідроксидом натрію або перикиси відбувається протягом 3 секунд. А завдяки використанню технології магнітної сепарації відбувається зменшення час реакції за рахунок збільшення реакційної зони, збільшення чутливості - кращого і швидшого захоплення антитілами антигену. Крім того відбувається значне зниження рівня похибки, оскільки змішування реагентів відбувається в рідкій сепарационной платформі.

Mindray ВС-6000

Автоматичний гематологічний аналізатор Mindray ВС-6000 Модуль гематологічної станції з автоматичною подачею зразків з одночасним завантаженням до 50 позицій. Окремий канал Cito-тестів. Продуктивність - 110 тестів \ год. Підтримує програми роботи з венозної і капілярної кров'ю, і біологічними рідинами організму. Параметрів - 30 (для крові) і 11 для рідин організму. Метод диференціювання - проточна лазерна цитометрия з люмінесцентним фарбуванням.

Mindray BS-430

АНАЛІЗАТОР БІОХІМІЧНИЙ АВТОМАТИЧНИЙ Mindray BS-430 Автоматичний аналізатор, "закрита" реагентна система. Продуктивність - 420 тестів/год. Удосконалена оптична система. 12 довжин хвиль (від 340нм до 800нм), підтримка двохвильового методу реакції та 1-2 реагентних тестів. Карусель реакції - 93 позиції, мінімальний об'єм реакційної суміші- 100мкл. Кювета - одинарна багаторазового використання. Ефективна система автоматичного промивання кювет. Технологія повного циклу HbA1.

ST-200 AQUA

АНАЛІЗАТОР ЕЛЕКТРОЛІТІВ ST-200 AQUA Na, K, iCa, Cl, Li, pH. Цільна кров, сироватка, плазма, спинномозкова рідина, розведена сеча. 60 зразків / год. Пам'ять: 10,000 зразків, 250 вимірів сечі, 100 вимірювань контролю якості.