За 1-2 дні до дослідження необхідно дотримуватися дієти: відмовитися від вживання багатої пуринами їжі - печінки, нирок, а також максимально обмежити в раціоні м'ясо, рибу, каву, чай. Протипоказані інтенсивні фізичні навантаження.
Кров необхідно здавати після 12-14 годинного голодування. За два тижні до дослідження необхідно скасувати препарати, що знижують рівень ліпідів в крові, якщо не ставиться мета визначити гіполіідемічний эфект терапії цими препаратами.
При здачі крові на глюкозу, на додаток до основних вимог підготовки до
аналізів, не можна:
чистити зуби;
жувати жувальну гумку;
вживати
ранковий чай / каву (навіть без цукру) заборонено;
не вживати лікарські
препарати (контрацептиви, сечогінні засоби і ін.), Якщо скасувати ліки
неможливо, обов'язково попередити лікаря.
Проводиться тільки при наявності попередніх результатів визначення глюкози натще, без навантаження. Вміст глюкози в плазмі крові визначають натщесерце (10-14 годин нічного голодування) і через 2 години після навантаження глюкозою. Не рекомендується проводити дослідження після і під час стресових впливів, після операцій і пологів, при запальних процесах, алкогольному цирозі печінки, гепатитах, під час менструацій, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту з порушенням всмоктування глюкози. Перед проведенням тесту необхідно виключити лікувальні процедури і прийом ліків (адреналіну, глюкокортикоїдів, контрацептивів, кофеїну, сечогінних тіазидного ряду, психотропних засобів і антидепресантів). При концентрації глюкози 6,7 ммоль / л і більше тест вважається позитивним, в цьому випадку проводять стандартний 2-х годинний пероральний глюкозотолерантний тест. Вагітним (термін 24-28 тижнів) рекомендують проводити одночасовой тест толерантності до глюкози. При проведенні одногодинного тесту прийом їжі напередодні дослідження можна не виключати, але після перорального прийому 75 г глюкози жінка не буде їсти протягом 1 години, аж до забору венозної крові. Тим вагітним, у яких найближчі родичі страждали на цукровий діабет, у кого має місце наявність цукру в сечі, які страждають ожирінням або при наявності під час попередньої вагітності гестаційного цукрового діабету, макросоміі (крупного плоду - рекомендовано проводити скринінг на більш ранніх термінах (16-20 тижнів).
При первинній перевірці рівня тиреоїдних гормонів скасувати препарати, що впливають на функцію щитовидної залози за 2-4 тижні до дослідження. При контролі лікування - виключити прийом препаратів в день дослідження і обов'язково зазначити це в бланку направлення (зазначити також і інформацію про прийом інших ліків – аспірину, транквілізаторів, кортикостероїдів, пероральних контрацептивів).
Жінкам дослідження проводять на 3-5 день циклу. За 3 дні до взяття крові виключити інтенсивні спортивні тренування, дослідження не слід проводити під час будь-яких гострих захворювань. За 1 годину до взяття крові не палити.
У зв'язку з тим, що АКТГ і кортизол є гормонами стресу, перед процедурою здачі крові необхідно протягом 20 хвилин заспокоїтися і розслабитися, так як будь-який стрес викликає невмотивований «викид» цих гормонів в кров, що спричинить збільшення даного показника.
Рівень цих гормонів циклічно змінюється протягом доби, тому найбільш інформативні результати досліджень, проведених вранці до 9 годин.
кров здавати строго в ранкові години.
У жінок репродуктивного віку на результати гормональних досліджень впливають фізіологічні чинники, пов'язані зі стадією менструального циклу. Під час обстеження на статеві гормони слід вказати фазу менструального циклу.
ЛГ, ФСГ- 3-5 день циклу;
Естрадіол - 5 - 7 або 21-23 день циклу;
Прогестерон - 21-23 день циклу.
17-ОН- прогестерон, ДГА - сульфат, тестостерон- 7- 9 день.
Пролактин - кров здавати вранці в стані спокою, перед дослідженням виключити пальпацію молочних залоз.
Після біопсії передміхурової залози і масажу простати кров для визначення ПСА можна здавати не раніше ніж через 2 тижні. Постхірургічний рівень ПСА визначається не раніше ніж через 6 тижнів після втручання.
Щоб здати аналізи, не потрібно нічого особливого. Можна пройти обстеження навіть без направлення від лікаря, але важливо знати, які саме аналізи пацієнтові потрібні. Витратні матеріали надаються лабораторією і входять у вартість забору біологічного матеріалу.
Аналіз "Бактеріологічний посів крові" виконується за попереднім записом пацієнта.
Прийом будь-яких лікарських препаратів може вплинути на результати досліджень, тому необхідна консультація лікуючого лікаря для визначення доцільності досліджень під час лікування.
«НеоЛаб» - лабораторно-діагностичний центр, який займається тільки виконанням досліджень. Результат аналізів не є діагнозом! Кваліфіковано розшифрувати результати аналізів може тільки ваш лікуючий лікар! І тільки він може зробити висновки за результатами ваших досліджень або поставити діагноз, спираючись на повний анамнез (всю картину хвороби) з урахуванням отриманих результатів аналізів.
«НеоЛаб» - лабораторно-діагностичний центр, який займається тільки виконанням досліджень. За консультацією та призначенням аналізів звертайтеся до Вашого лікаря.
Спеціальної дитячої медсестри немає, весь медперсонал на наших забірних пунктах навчений брати кров у дітей з перших днів життя.
Лабораторно-діагностичний центр «НеоЛаб» надає на постійній основі 15% знижки для
таких категорій громадян:
- участникам АТО;
- власникам картки «Українці разом» і членам їх сімей;
- пенсіонерам;
- інвалідам всіх груп;
- багатодітним сім'ям;
- сиротам;
- потерпілим від аварії на ЧАЕС І та ІІ категорій.
Дана знижка надається при пред'явленні відповідного посвідчення. Знижка в 7%
надається клієнтам, які звернулися в ЛДЦ «НеоЛаб» з напрямками інших лабораторій
ЛДЦ «НеоЛаб» займається тільки дослідженнями біологічного матеріалу людини, функціональна діагностика не проводиться.
Можна і навіть переважно.
У графіку вказуються скориговані МОМ, з поправкою на вік матері, її вага і інші фактори, перераховані в анкеті направлення. Тобто, в графіку МОМ більш достовірні.
ЛДЦ «НеоЛаб» виконує якісне дослідження на наявність грибка методом мікроскопії та бактеріологічний посів на міцеліальні гриби. Відова приналежність грибків в цих дослідженнях не визначається. Дослідження на чутливість до протигрибкових засобів в лабораторії не проводиться.
Ні. Глюкозу для дослідження можна купити в аптеці, попередньо уточнивши у Вашого лікаря необхідну Вам дозування.
Терміни виконання досліджень Ви можете подивитися в нашому прайсі за посиланням
….
Ми завжди вказуємо максимальний термін виконання тесту, але результат аналізу
може бути готовий раніше.
Затримка видачі результату аналізів може бути
викликана необхідністю перевірки результату, для чого його ставлять в роботу
другий раз..
Як тільки будуть готові всі результати аналізів у вашому
замовленні, вам прийде SMS-оповіщення, а самі результати будуть вислані вам на
електронну пошту (якщо при оформленні замовлення Ви залишали Ваші дані).
Результати досліджень ЛДЦ «НеоЛаб» видаються за замовчуванням на державну мову -
українську.
У наших клієнтів також є можливість замовити видачу результатів
англійською та російською мовами. Вартість послуги - 50 грн.
Готові результати досліджень можна отримати:
- на пункті здачі крові (на папері з мокрою печаткою), пред'явивши чек або
паспорт;
- в електронному вигляді (PDF), скачавши їх на нашому офіційному сайті
(посилання);
- в електронному вигляді (PDF) на електронну пошту, вказавши адресу при
оформленні замовлення.
1. Можна підійти на забірний пункт за роздруківкою результатів, маючи при собі
відповідні документи (клієнту - паспорт; батькам неповнолітньої дитини - паспорт
одного з батьків та свідоцтво про народження дитини), вказавши адміністратору
номер замовлення або ЕМК (якщо він у Вас зберігся) або ПІБ, дату народження,
дату і місце здачі аналізів.
2. Якщо при оформленні замовлення Ви вказували електронну адресу, можна повторно
отримати результати досліджень на цю ж адресу, зателефонувавши в контакт-центр
лабораторії і вказавши адміністратору номер замовлення або ЕМК (якщо він у Вас
зберігся) або ПІБ, дату народження, дату і місце здачі аналізів.